PRZEPRASZAMY, PROWADZIMY PRACE SERWISOWE.

Nowe Władze – Komunikat

Szanowni Państwo,

W dniu 22 kwietnia 2016 roku odbyło się Walne Zebranie Członków na którym zostały wybrane nowe władze Stowarzyszenia, szczegóły znajdują się tutaj: Władze Stowarzyszenia .

Realizacja ambitnych zadań pozostanie głównym wyzwaniem działalności Członków i Sympatyków Stowarzyszenia na Rzecz Leczenia Ciężkich Krwotoków.

Najbliższym i palącym wyzwaniem jest sprostanie pewnym wymogom prawno-formalnym związanym z ochroną danych osobowych. Zgodnie z ostatnimi ustaleniami podczas Walnego Zebrania Członków, konieczne jest przeprowadzenie aktualizacji danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Niniejszym uprzejmie proszę o odpowiedź drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w terminie do dnia 06.06.2016 roku, czy wyrażacie Państwo chęć dalszych prac na rzecz Stowarzyszenia, aktualizację danych kontaktowych i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Z poważaniem,
Piotr Paluszkiewicz
Prezes Stowarzyszenia

 

Do pobrania:

Stowarzyszenie – dane kontaktowe [.DOC]

Stowarzyszenie – zgoda na przetwarzanie danych [.PDF]