PRZEPRASZAMY, PROWADZIMY PRACE SERWISOWE.

Sympozjum Krwotoki 2014 – Warszawa 11-12/04/2014

Szanowni Państwo,
W dniach 11 – 12 kwietnia 2014 w hotelu Sofitel Victoria odbyło się IV Sympozjum Naukowe, zorganizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Ciężkich Krwotoków. W sympozjum wzięło udział ponad 200 uczestników.

Chciałabym podziękować wszystkim wykładowcom za zaangażowanie, a uczestnikom za uwagę i dyscyplinę. :)

W tym roku tematyka konferencji została poszerzona o zagadnienia związane z hemostazą miejscową natomiast diagnostyka o warsztat tromboelastrometrii oraz agregacji impedancyjnej z przeprowadzeniem badania live i transmisją na ekrany. W moim przekonaniu podniosło to walory merytoryczne programu.

Fotorelacja Sympzjum Krwotoki 2014

Zgodnie ze spostrzeżeniem z poprzedniego sympozjum, dot. efektywniejszego wykorzystanie internetu do celów edukacyjnych, uczestnictwo w naszym naukowym spotkaniu było możliwe również on-line.

Ponadto materiały z konferencji będą przygotowane w formie e-learningu i udostępnione na stronie internetowej Stowarzyszenia, która zgodnie z założeniami rozwija się dla Państwa potrzeb. [Materiały w formie kursu e-larningowego zostały już udostępnione, zapraszamy serdecznie do korzystania: kurs „Sympozjum Krwotoki 2014”]

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za uczestnictwo,
prof. dr hab. n. med. Ewa Mayzner-Zawadzka

Program Sympozjum

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z kursem „Sympozjum Krwotoki 2014”